MS3471W24-61B
pregled izdelka
Številka dela: MS3471W24-61B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCP HSG FMALE 61POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471W24-61B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471W24-61B
Številka dela MS3471W24-61B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCP HSG FMALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1212 pcs Podatkovni list MS3471W24-61B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471W24-61B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3471W24-61B
MS3471W24-61B
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS INLINE
Na zalogi: 1362 pcs
Prenesi: MS3471W24-61B.pdf
RFQ
MS3471W24-61BY
MS3471W24-61BY
Na zalogi: 1495 pcs
Prenesi: MS3471W24-61BY.pdf
RFQ
MS3471W24-61AY
MS3471W24-61AY
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG MALE 61POS INLINE
Prenesi: MS3471W24-61AY.pdf
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS INLINE
Prenesi: MS3471W24-61AY.pdf
MS3471W24-61AZ
MS3471W24-61AZ
Prenesi: MS3471W24-61AZ.pdf
MS3471W24-61BX
MS3471W24-61BX
Prenesi: MS3471W24-61BX.pdf
MS3471W24-61BX
MS3471W24-61BX
Opis: CONN RCP HSG FMALE 61POS INLINE
Prenesi: MS3471W24-61BX.pdf
MS3471W24-61BW
MS3471W24-61BW
Prenesi: MS3471W24-61BW.pdf
Prenesi: MS3471W24-61AZ.pdf
MS3471W24-61BW
MS3471W24-61BW
Prenesi: MS3471W24-61BW.pdf
MS3471W24-61BY
MS3471W24-61BY
Prenesi: MS3471W24-61BY.pdf
MS3471W24-61AX
MS3471W24-61AX
Prenesi: MS3471W24-61AX.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika