MS3472L14-19SY
pregled izdelka
Številka dela: MS3472L14-19SY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3472L14-19SY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472L14-19SY
Številka dela MS3472L14-19SY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1744 pcs Podatkovni list MS3472L14-19SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3472L14-19SY
Usmerjenost Y delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3472L14-4AW
MS3472L14-4AW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MT
Na zalogi: 3149 pcs
Prenesi: MS3472L14-4AW.pdf
RFQ
MS3472L14-19SX
MS3472L14-19SX
Opis: MS3472L14-19SX
Na zalogi: 3823 pcs
Prenesi: MS3472L14-19SX.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
Prenesi: MS3472L14-4AW.pdf
MS3472L14-19S
MS3472L14-19S
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP