MS3472L20-41BY
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3472L20-41BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT
Podatkovni listi: MS3472L20-41BY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472L20-41BY
Številka dela MS3472L20-41BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1527 pcs Podatkovni list MS3472L20-41BY.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AMS3472L20-41BY
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3472L20-41BY
Velik premer dobavljen 20-41 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT