MS3472L22-32BX
pregled izdelka
Številka dela: MS3472L22-32BX
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3472L22-32BX.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472L22-32BX
Številka dela MS3472L22-32BX Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1624 pcs Podatkovni list MS3472L22-32BX.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-32
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3472L22-32BX Usmerjenost X
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount