MS3472L22-32SZ
pregled izdelka
Številka dela: MS3472L22-32SZ
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3472L22-32SZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472L22-32SZ
Številka dela MS3472L22-32SZ Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1291 pcs Podatkovni list MS3472L22-32SZ.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3472L22-32SZ
Usmerjenost Z delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3472L22-41AX
MS3472L22-41AX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 1705 pcs
Prenesi: MS3472L22-41AX.pdf
RFQ
MS3472L22-32SZ
MS3472L22-32SZ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: MS3472L22-32SZ
Na zalogi: 2772 pcs
Prenesi: MS3472L22-32SZ.pdf
RFQ
MS3472L22-41AW
MS3472L22-41AW