MS3472L24-19SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3472L24-19SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3472L24-19SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472L24-19SLC
Številka dela MS3472L24-19SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1545 pcs Podatkovni list MS3472L24-19SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-19
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3472L24-19SLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3472L24-19SY
MS3472L24-19SY
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 906 pcs
Prenesi: MS3472L24-19SY.pdf
RFQ
MS3472L24-19SW
MS3472L24-19SW
Na zalogi: 1003 pcs
Prenesi: MS3472L24-19SW.pdf
RFQ
MS3472L24-19S
MS3472L24-19S