MS3472L24-61AY
pregled izdelka
Številka dela: MS3472L24-61AY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3472L24-61AY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472L24-61AY
Številka dela MS3472L24-61AY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1693 pcs Podatkovni list MS3472L24-61AY.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3472L24-61AY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
MS3472L24-61B
MS3472L24-61B
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 2622 pcs
Prenesi: MS3472L24-61B.pdf
RFQ
MS3472L24-61AZ
MS3472L24-61AZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 1536 pcs
Prenesi: MS3472L24-61AZ.pdf
RFQ
MS3472L24-61AY
MS3472L24-61AY