MS3472W14-15AW
pregled izdelka
Številka dela: MS3472W14-15AW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN
Podatkovni listi: MS3472W14-15AW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472W14-15AW
Številka dela MS3472W14-15AW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1847 pcs Podatkovni list MS3472W14-15AW.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (1), 20 (14) Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS3472W14-15AW
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3472W14-15AW
Velik premer dobavljen 14-15 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Cadmium Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material W Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Flange
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3472W14-15AW
MS3472W14-15AW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Na zalogi: 2611 pcs
Prenesi: MS3472W14-15AW.pdf
RFQ
MS3472W14-15A
MS3472W14-15A