MS3472W14-18B
pregled izdelka
Številka dela: MS3472W14-18B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3472W14-18B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472W14-18B
Številka dela MS3472W14-18B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1975 pcs Podatkovni list MS3472W14-18B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3472W14-18B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
MS3472W14-18BX
MS3472W14-18BX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Na zalogi: 1983 pcs
Prenesi: MS3472W14-18BX.pdf
RFQ
MS3472W14-18AZ
MS3472W14-18AZ
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN
Na zalogi: 1842 pcs
Prenesi: MS3472W14-18AZ.pdf
RFQ
MS3472W14-18BY
MS3472W14-18BY