MS3472W14-19B
pregled izdelka
Številka dela: MS3472W14-19B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 19POS WALL MNT SKT
Podatkovni listi: MS3472W14-19B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472W14-19B
Številka dela MS3472W14-19B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 19POS WALL MNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1824 pcs Podatkovni list MS3472W14-19B.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS3472W14-19B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3472W14-19B
Velik premer dobavljen 14-19 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 19POS WALL MNT SKT