MS3472W20-16BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3472W20-16BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3472W20-16BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472W20-16BY
Številka dela MS3472W20-16BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1626 pcs Podatkovni list MS3472W20-16BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3472W20-16BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount