MS3472W20-39BZ
pregled izdelka
Številka dela: MS3472W20-39BZ
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3472W20-39BZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472W20-39BZ
Številka dela MS3472W20-39BZ Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1634 pcs Podatkovni list MS3472W20-39BZ.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-39
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3472W20-39BZ Usmerjenost Z
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (2), 20 (37)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3472W20-39BW
MS3472W20-39BW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Na zalogi: 1608 pcs
Prenesi: MS3472W20-39BW.pdf
RFQ
MS3472W20-39BZ
MS3472W20-39BZ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity