MS3472W22-21AW
pregled izdelka
Številka dela: MS3472W22-21AW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3472W22-21AW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472W22-21AW
Številka dela MS3472W22-21AW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1432 pcs Podatkovni list MS3472W22-21AW.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-21
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3472W22-21AW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3472W22-21A
MS3472W22-21A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT