MS3472W22-55A
pregled izdelka
Številka dela: MS3472W22-55A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3472W22-55A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472W22-55A
Številka dela MS3472W22-55A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1502 pcs Podatkovni list MS3472W22-55A.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-55
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3472W22-55A Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3472W22-55AY
MS3472W22-55AY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Na zalogi: 2239 pcs
Prenesi: MS3472W22-55AY.pdf
RFQ
MS3472W22-41SY
MS3472W22-41SY
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1059 pcs
Prenesi: MS3472W22-41SY.pdf
RFQ
MS3472W22-55AW
MS3472W22-55AW
Prenesi: MS3472W22-55AW.pdf
MS3472W22-55A
MS3472W22-55A
Prenesi: MS3472W22-55A.pdf
MS3472W22-41SX-LC
MS3472W22-41SX-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Prenesi: MS3472W22-41SX-LC.pdf
MS3472W22-55AX
MS3472W22-55AX
Prenesi: MS3472W22-55AX.pdf
MS3472W22-41SX
MS3472W22-41SX
Prenesi: MS3472W22-41SX.pdf
MS3472W22-55AY
MS3472W22-55AY
Prenesi: MS3472W22-55AY.pdf
Prenesi: MS3472W22-41SY.pdf
MS3472W22-41SY-LC
MS3472W22-41SY-LC
Prenesi: MS3472W22-41SY-LC.pdf
MS3472W22-55AX
MS3472W22-55AX
Prenesi: MS3472W22-55AX.pdf
MS3472W22-55AW
MS3472W22-55AW
Prenesi: MS3472W22-55AW.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika