MS3472W22-55SY
pregled izdelka
Številka dela: MS3472W22-55SY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3472W22-55SY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 994 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 994 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472W22-55SY
Številka dela MS3472W22-55SY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 994 pcs Podatkovni list MS3472W22-55SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3472W22-55SY
Usmerjenost Y delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Podobni izdelki
MS3472W22-55SW-LC
MS3472W22-55SW-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Na zalogi: 1396 pcs
Prenesi: MS3472W22-55SW-LC.pdf
RFQ
MS3472W22-95BW
MS3472W22-95BW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Na zalogi: 1216 pcs
Prenesi: MS3472W22-95BW.pdf
RFQ
MS3472W22-55SY
MS3472W22-55SY
Opis: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP