MS3472W24-19BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3472W24-19BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472W24-19BY
Številka dela MS3472W24-19BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1500 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-19
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3472W24-19BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
MS3472W24-19PX
MS3472W24-19PX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1384 pcs
Prenesi: MS3472W24-19PX.pdf
RFQ
MS3472W24-19PW-LC
MS3472W24-19PW-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 2413 pcs
Prenesi: MS3472W24-19PW-LC.pdf
RFQ
MS3472W24-19B
MS3472W24-19B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT