MS3474L14-15B
pregled izdelka
Številka dela: MS3474L14-15B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474L14-15B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474L14-15B
Številka dela MS3474L14-15B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2271 pcs Podatkovni list MS3474L14-15B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-15
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474L14-15B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (1), 20 (14)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3474L14-15BX
MS3474L14-15BX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT