MS3474L18-11B
pregled izdelka
Številka dela: MS3474L18-11B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474L18-11B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474L18-11B
Številka dela MS3474L18-11B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1016 pcs Podatkovni list MS3474L18-11B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-11
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474L18-11B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
MS3474L18-11S
MS3474L18-11S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 903 pcs
Prenesi: MS3474L18-11S.pdf
RFQ
MS3474L168S
MS3474L168S
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT 8POS JAM NUT W/SCKT
Na zalogi: 2624 pcs
Prenesi:
RFQ
MS3474L18-11BZ
MS3474L18-11BZ
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Na zalogi: 1255 pcs
Prenesi: MS3474L18-11BZ.pdf
MS3474L1626SL
MS3474L1626SL
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Prenesi:
MS3474L18-11BY
MS3474L18-11BY
Prenesi: MS3474L18-11BY.pdf
Opis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3474L1626S.pdf
MS3474L168PL
MS3474L168PL
Opis: CONN HSG RCPT 8POS JAM NUT PINS
MS3474L18-11BW
MS3474L18-11BW