MS3474L20-39BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3474L20-39BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474L20-39BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474L20-39BY
Številka dela MS3474L20-39BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1419 pcs Podatkovni list MS3474L20-39BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-39
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474L20-39BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount