MS3474L22-21AY
pregled izdelka
Številka dela: MS3474L22-21AY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474L22-21AY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474L22-21AY
Številka dela MS3474L22-21AY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1425 pcs Podatkovni list MS3474L22-21AY.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-21
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474L22-21AY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount