MS3474L24-19B
pregled izdelka
Številka dela: MS3474L24-19B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474L24-19B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474L24-19B
Številka dela MS3474L24-19B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1181 pcs Podatkovni list MS3474L24-19B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-19
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474L24-19B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3474L24-19A
MS3474L24-19A
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 1726 pcs
Prenesi: MS3474L24-19A.pdf
RFQ
MS3474L24-19BW
MS3474L24-19BW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT