MS3474L24-61AW
pregled izdelka
Številka dela: MS3474L24-61AW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474L24-61AW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474L24-61AW
Številka dela MS3474L24-61AW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1228 pcs Podatkovni list MS3474L24-61AW.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474L24-61AW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
MS3474L24-31SZ
MS3474L24-31SZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 713 pcs
Prenesi: MS3474L24-31SZ.pdf
RFQ
MS3474L24-61AX
MS3474L24-61AX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 2049 pcs
Prenesi: MS3474L24-61AX.pdf
RFQ
Na zalogi: 1352 pcs
Prenesi: MS3474L24-61AX.pdf
MS3474L24-61AZ
MS3474L24-61AZ
Prenesi: MS3474L24-61AZ.pdf
MS3474L24-61A
MS3474L24-61A