MS3474W12-10SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3474W12-10SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474W12-10SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474W12-10SLC
Številka dela MS3474W12-10SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2254 pcs Podatkovni list MS3474W12-10SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-10
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474W12-10SLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 10
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount