MS3474W14-12B
pregled izdelka
Številka dela: MS3474W14-12B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474W14-12B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474W14-12B
Številka dela MS3474W14-12B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2538 pcs Podatkovni list MS3474W14-12B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-12
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474W14-12B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 12
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount