MS3475L12-10SW
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L12-10SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 10POS INLINE SCKT
Podatkovni listi: MS3475L12-10SW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L12-10SW
Številka dela MS3475L12-10SW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 10POS INLINE SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2051 pcs Podatkovni list MS3475L12-10SW.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3475L12-10SW
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 10
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3475L12-10SW
Velik premer dobavljen 12-10 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 10POS INLINE SCKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material W Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475L12-10SW
MS3475L12-10SW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP