MS3475L14-15B
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L14-15B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475L14-15B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L14-15B
Številka dela MS3475L14-15B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2235 pcs Podatkovni list MS3475L14-15B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-15
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475L14-15B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.183" (30.05mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (1), 20 (14)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475L14-15AZ
MS3475L14-15AZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 15POS INLINE
Na zalogi: 2085 pcs
Prenesi: MS3475L14-15AZ.pdf
RFQ
MS3475L14-15BW
MS3475L14-15BW
Opis: CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
Na zalogi: 2014 pcs
Prenesi: MS3475L14-15BW.pdf
RFQ
MS3475L14-15BY
MS3475L14-15BY
Prenesi: MS3475L14-15BY.pdf
MS3475L14-15P
MS3475L14-15P
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP