MS3475L14-18AY
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L14-18AY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475L14-18AY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L14-18AY
Številka dela MS3475L14-18AY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2195 pcs Podatkovni list MS3475L14-18AY.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475L14-18AY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.183" (30.05mm)