MS3475L14-18SY
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L14-18SY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3475L14-18SY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L14-18SY
Številka dela MS3475L14-18SY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1676 pcs Podatkovni list MS3475L14-18SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3475L14-18SY
Usmerjenost Y delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 18 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475L14-18SZ
MS3475L14-18SZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1977 pcs
Prenesi: MS3475L14-18SZ.pdf
RFQ
MS3475L14-19AX
MS3475L14-19AX
Opis: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE