MS3475L14-19BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L14-19BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475L14-19BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L14-19BY
Številka dela MS3475L14-19BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1970 pcs Podatkovni list MS3475L14-19BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-19
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475L14-19BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.183" (30.05mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475L14-19AY
MS3475L14-19AY
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Na zalogi: 2345 pcs
Prenesi: MS3475L14-19AY.pdf
RFQ
MS3475L14-19P
MS3475L14-19P
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4099 pcs
Prenesi: MS3475L14-19P.pdf
RFQ
MS3475L14-19B
MS3475L14-19B
Opis: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE