MS3475L16-26BZ
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L16-26BZ
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475L16-26BZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L16-26BZ
Številka dela MS3475L16-26BZ Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1856 pcs Podatkovni list MS3475L16-26BZ.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475L16-26BZ Usmerjenost Z
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.305" (33.15mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475L16-26B
MS3475L16-26B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Na zalogi: 1860 pcs
Prenesi: MS3475L16-26B.pdf
RFQ
MS3475L16-26P
MS3475L16-26P
Opis: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1371 pcs
Prenesi: MS3475L16-26P.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE