MS3475L20-16BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L20-16BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475L20-16BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L20-16BY
Številka dela MS3475L20-16BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1922 pcs Podatkovni list MS3475L20-16BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475L20-16BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)