MS3475L20-24SY
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L20-24SY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3475L20-24SY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L20-24SY
Številka dela MS3475L20-24SY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1631 pcs Podatkovni list MS3475L20-24SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3475L20-24SY
Usmerjenost Y delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475L20-24S
MS3475L20-24S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1306 pcs
Prenesi: MS3475L20-24S.pdf
RFQ
MS3475L20-24SW
MS3475L20-24SW
Na zalogi: 1691 pcs
Prenesi: MS3475L20-24SW.pdf
RFQ
MS3475L20-39A
MS3475L20-39A
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE