MS3475L20-39AY
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L20-39AY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475L20-39AY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L20-39AY
Številka dela MS3475L20-39AY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1841 pcs Podatkovni list MS3475L20-39AY.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-39
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475L20-39AY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (2), 20 (37)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475L20-39AY
MS3475L20-39AY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Na zalogi: 2264 pcs
Prenesi: MS3475L20-39AY.pdf
RFQ
MS3475L20-39AW
MS3475L20-39AW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE