MS3475L20-39BZ
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L20-39BZ
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG INLINE 39POS SKT
Podatkovni listi: MS3475L20-39BZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L20-39BZ
Številka dela MS3475L20-39BZ Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG INLINE 39POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1991 pcs Podatkovni list MS3475L20-39BZ.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (2), 20 (37) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AMS3475L20-39BZ
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3475L20-39BZ
Velik premer dobavljen 20-39 Vstavi material Aluminum, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut, Ground
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Opis CONN HSG PLUG INLINE 39POS SKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.531" (38.89mm)