MS3475L22-32SX
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L22-32SX
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3475L22-32SX.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L22-32SX
Številka dela MS3475L22-32SX Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1371 pcs Podatkovni list MS3475L22-32SX.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3475L22-32SX
Usmerjenost X delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Podobni izdelki
MS3475L22-41A
MS3475L22-41A
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Na zalogi: 2568 pcs
Prenesi: MS3475L22-41A.pdf
RFQ
MS3475L22-32BZ
MS3475L22-32BZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Na zalogi: 1739 pcs
Prenesi: MS3475L22-32BZ.pdf
RFQ
MS3475L22-32S
MS3475L22-32S
Opis: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP