MS3475L24-19BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L24-19BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475L24-19BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L24-19BY
Številka dela MS3475L24-19BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1245 pcs Podatkovni list MS3475L24-19BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-19
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475L24-19BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.777" (45.14mm)