MS3475L24-31B
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L24-31B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475L24-31B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L24-31B
Številka dela MS3475L24-31B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1527 pcs Podatkovni list MS3475L24-31B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-31
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475L24-31B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 31
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.777" (45.14mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475L24-31AW
MS3475L24-31AW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 31POS INLINE
Na zalogi: 1908 pcs
Prenesi: MS3475L24-31AW.pdf
RFQ
MS3475L24-31BX
MS3475L24-31BX
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE
Na zalogi: 3180 pcs
Prenesi: MS3475L24-31BX.pdf
RFQ
MS3475L24-31BY
MS3475L24-31BY
Prenesi: MS3475L24-31BY.pdf
MS3475L24-31BW
MS3475L24-31BW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Prenesi: MS3475L24-31BW.pdf
MS3475L24-19SX
MS3475L24-19SX
Opis: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 774 pcs
Prenesi: MS3475L24-19SX.pdf
MS3475L24-31AY
MS3475L24-31AY
Prenesi: MS3475L24-31AY.pdf
MS3475L24-31BX
MS3475L24-31BX
Prenesi: MS3475L24-31BX.pdf
MS3475L24-19SY
MS3475L24-19SY
Na zalogi: 963 pcs
Prenesi: MS3475L24-19SY.pdf
MS3475L24-31AX
MS3475L24-31AX
Prenesi: MS3475L24-31AX.pdf
MS3475L24-31B
MS3475L24-31B
Prenesi: MS3475L24-31B.pdf
MS3475L24-31BW
MS3475L24-31BW
Prenesi: MS3475L24-31BW.pdf
MS3475L24-31A
MS3475L24-31A
Prenesi: MS3475L24-31A.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika