MS3475L24-61B
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L24-61B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG INLINE 61POS SCKT
Podatkovni listi: MS3475L24-61B.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L24-61B
Številka dela MS3475L24-61B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG INLINE 61POS SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1634 pcs Podatkovni list MS3475L24-61B.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AMS3475L24-61B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3475L24-61B
Velik premer dobavljen 24-61 Vstavi material Aluminum, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut, Ground
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Opis CONN HSG PLUG INLINE 61POS SCKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.777" (45.14mm)
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Podobni izdelki
MS3475L24-61BW
MS3475L24-61BW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG PLUG INLINE 61POS SCKT
Na zalogi: 1659 pcs
Prenesi: MS3475L24-61BW.pdf
RFQ
MS3475L24-61AZ
MS3475L24-61AZ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Na zalogi: 2879 pcs
Prenesi: MS3475L24-61AZ.pdf
RFQ
MS3475L24-61BY
MS3475L24-61BY
Prenesi: MS3475L24-61BY.pdf
MS3475L24-61AX
MS3475L24-61AX
Opis: CONN HSG PLUG INLINE 61POS PIN
Prenesi: MS3475L24-61AX.pdf
MS3475L24-61B
MS3475L24-61B
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Prenesi: MS3475L24-61B.pdf
Prenesi: MS3475L24-61AX.pdf
MS3475L24-61AY
MS3475L24-61AY
Prenesi: MS3475L24-61AY.pdf
MS3475L24-61BX
MS3475L24-61BX
Prenesi: MS3475L24-61BX.pdf
Prenesi: MS3475L24-61AY.pdf
Prenesi: MS3475L24-61AZ.pdf
MS3475L24-61BX
MS3475L24-61BX
Prenesi: MS3475L24-61BX.pdf
MS3475L24-61BW
MS3475L24-61BW
Prenesi: MS3475L24-61BW.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika