MS3475W12-10AW
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W12-10AW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W12-10AW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W12-10AW
Številka dela MS3475W12-10AW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1927 pcs Podatkovni list MS3475W12-10AW.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-10
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W12-10AW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 10
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.043" (26.49mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W12-10A
MS3475W12-10A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE
Na zalogi: 2487 pcs
Prenesi: MS3475W12-10A.pdf
RFQ
MS3475W12-10AX
MS3475W12-10AX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity