MS3475W14-12B
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W14-12B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W14-12B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W14-12B
Številka dela MS3475W14-12B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2361 pcs Podatkovni list MS3475W14-12B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-12
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W14-12B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 12
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.183" (30.05mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (4), 20 (8)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W14-12BX
MS3475W14-12BX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE