MS3475W18-11BW
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W18-11BW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W18-11BW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W18-11BW
Številka dela MS3475W18-11BW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1870 pcs Podatkovni list MS3475W18-11BW.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-11
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W18-11BW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.391" (35.33mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W18-11BY
MS3475W18-11BY
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Na zalogi: 1592 pcs
Prenesi: MS3475W18-11BY.pdf
RFQ
MS3475W18-11BW
MS3475W18-11BW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Na zalogi: 3219 pcs
Prenesi: MS3475W18-11BW.pdf
RFQ
MS3475W18-11AX
MS3475W18-11AX
Opis: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Prenesi: MS3475W18-11AX.pdf
MS3475W18-11B
MS3475W18-11B
Prenesi: MS3475W18-11B.pdf