MS3475W18-30BY
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W18-30BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG INLINE 30POS SCKT
Podatkovni listi: MS3475W18-30BY.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W18-30BY
Številka dela MS3475W18-30BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG INLINE 30POS SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1599 pcs Podatkovni list MS3475W18-30BY.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (1), 20 (29) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS3475W18-30BY
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 30
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3475W18-30BY
Velik premer dobavljen 18-30 Vstavi material Aluminum, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut, Ground
Razširjen opis 30 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Opis CONN HSG PLUG INLINE 30POS SCKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.391" (35.33mm)
Premer spojne gredi Cadmium Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material Y Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Podobni izdelki
MS3475W18-30BZ
MS3475W18-30BZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG PLUG INLINE 30POS SCKT
Na zalogi: 1942 pcs
Prenesi: MS3475W18-30BZ.pdf
RFQ
MS3475W18-30BX
MS3475W18-30BX
Na zalogi: 1572 pcs
Prenesi: MS3475W18-30BX.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 30POS INLINE
Prenesi: MS3475W18-30BZ.pdf
MS3475W18-30BY
MS3475W18-30BY