MS3475W18-32SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W18-32SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W18-32SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W18-32SLC
Številka dela MS3475W18-32SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1652 pcs Podatkovni list MS3475W18-32SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-32
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W18-32SLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.391" (35.33mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W18-32S
MS3475W18-32S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
Na zalogi: 1589 pcs
Prenesi: MS3475W18-32S.pdf
RFQ
MS3475W18-32SX
MS3475W18-32SX
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Na zalogi: 1934 pcs
Prenesi: MS3475W18-32SX.pdf
RFQ
MS3475W18-32S-LC
MS3475W18-32S-LC
Opis: CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT