MS3475W18-32SY
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W18-32SY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
Podatkovni listi: MS3475W18-32SY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W18-32SY
Številka dela MS3475W18-32SY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 32POS INLINE SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1466 pcs Podatkovni list MS3475W18-32SY.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3475W18-32SY
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3475W18-32SY
Velik premer dobavljen 18-32 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material Y Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W18-32SY-LC
MS3475W18-32SY-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT
Na zalogi: 2798 pcs
Prenesi: MS3475W18-32SY-LC.pdf
RFQ
MS3475W18-32SZ
MS3475W18-32SZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG 32POS INLINE SCKT