MS3475W20-16AY
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W20-16AY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W20-16AY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W20-16AY
Številka dela MS3475W20-16AY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1817 pcs Podatkovni list MS3475W20-16AY.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W20-16AY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W20-16AX
MS3475W20-16AX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Na zalogi: 2476 pcs
Prenesi: MS3475W20-16AX.pdf
RFQ
MS3475W20-16A
MS3475W20-16A