MS3475W20-39BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W20-39BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W20-39BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W20-39BY
Številka dela MS3475W20-39BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1998 pcs Podatkovni list MS3475W20-39BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-39
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W20-39BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (2), 20 (37)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
MS3475W20-39B
MS3475W20-39B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE