MS3475W20-39PXLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W20-39PXLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W20-39PXLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W20-39PXLC
Številka dela MS3475W20-39PXLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2007 pcs Podatkovni list MS3475W20-39PXLC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-39
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W20-39PXLC Usmerjenost X
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (2), 20 (37)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W20-39PX
MS3475W20-39PX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1725 pcs
Prenesi: MS3475W20-39PX.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 1433 pcs
Prenesi: MS3475W20-39PX.pdf
RFQ
MS3475W20-39PW
MS3475W20-39PW
Prenesi: MS3475W20-39PW.pdf
MS3475W20-39P
MS3475W20-39P