MS3475W20-41BW
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W20-41BW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W20-41BW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W20-41BW
Številka dela MS3475W20-41BW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1967 pcs Podatkovni list MS3475W20-41BW.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W20-41BW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W20-41BY
MS3475W20-41BY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 2678 pcs
Prenesi: MS3475W20-41BY.pdf
RFQ
MS3475W20-41BW
MS3475W20-41BW
Na zalogi: 2835 pcs
Prenesi: MS3475W20-41BW.pdf
RFQ
MS3475W20-41B
MS3475W20-41B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Prenesi: MS3475W20-41B.pdf
MS3475W20-41P
MS3475W20-41P
Opis: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3475W20-41P.pdf