MS3475W22-21AW
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W22-21AW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W22-21AW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W22-21AW
Številka dela MS3475W22-21AW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1685 pcs Podatkovni list MS3475W22-21AW.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-21
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W22-21AW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.656" (42.06mm)