| Številka dela | MS3475W22-55A | Proizvajalec | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN HSG PLUG INLINE 55POS PIN | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 1489 pcs | Podatkovni list | MS3475W22-55A.pdf |
| Žični merilnik ali območje - AWG | 20 | Uporaba | Shielded |
| Atributi atributov | Environment Resistant | Tip | For Male Pins |
| Smerno usmerjanje | Crimp | Zaključek ščita | Circular |
| Material školjke, Dokončaj | - | Shell Finish | Aluminum |
| Serija | Military, MIL-DTL-26482 Series II | RoHS Status | Bulk |
| Plug / Mating Plug Diameter | Olive Drab | Druga imena | AMS3475W22-55A |
| delovna temperatura | -65°C ~ 200°C | Število pozicij | 55 |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Materialna ocena vnetljivosti | - |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 6 Weeks | Številka izdelka proizvajalca | MS3475W22-55A |
| Velik premer dobavljen | 22-55 | Vstavi material | Aluminum, Olive Drab Cadmium |
| Vključuje | - | Lastnosti | Coupling Nut, Ground |
| Razširjen opis | 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground | Opis | CONN HSG PLUG INLINE 55POS PIN |
| Tok - Max / Contact | Bayonet Lock | Material spenjanja oreškov, plating | 1.656" (42.06mm) |